Wracamy do pracy 1 czerwca!

Kiedy ponad 2 miesiące temu zamykaliśmy z Anna Jajkiewicz studio „Wizerunku profesjonalisty” nie wiedzieliśmy co to dokładnie oznacza. Mówiło się, że może na dwa tygodnie, a może do sierpnia.

Oficjalnie od 18 maja Ania może znowu świadczyć swoje usługi makijażu (biznesowego) zachowując określone zasady. O tym jak się przygotowała do tego abyście byli u nas bezpieczni napisze ona sama poniżej.

Ze swojej strony mogę obiecać że będę robić wszystko żebyście czuli się Państwo u nas bezpiecznie, oczywiście maska obowiązkowo, jednorazowe pelerynki, aplikatory do tuszu, ust, podkładu- to standard. I oczywiście po każdym kliencie pełna dezynfekcja stanowiska i wszystkich produktów, no i rąk- wiadomo 🙂

Ania Jajkiewicz

Ja ze swej strony napiszę, że wracamy do innego świata. Również ja będę prowadził ten biznes inaczej niż „przed COVIDem”. Ponieważ sytuacja mimo „odmrażania” nie jest wcale ani stabilna ani na świecie nikt nie ogłosił, że jest bezpiecznie i nie grozi nam w każdej chwili powrót do lockdown, będę jako profesjonalista pielęgnował biznesowo więcej niż jedną nogę.

Studio fotografii biznesowej to oczywiście główna z nich, ale może się okazać, że będę chciał mieć np. 2 dni w tygodniu dostępne dla IT Consulting dla Thoriana ltd czy szkoleń on-line dla amatorów fotografii amatorskiej AFA www.afa.edu.pl.

Być może będziemy musieli jeszcze bardziej optymalizować wykorzystanie studio na Al. Róż 8 i tak budować grafik sesji biznesowych, żeby nie było sytuacji „jedna sesja dziennie”, albo „jedna rano, druga po południu”. Wierzę, że to rozumiecie i na pewno uda nam się pogodzić oczekiwania, potrzeby i możliwości obu stron.

A na koniec super dobra informacja – na wszystkie sesje zamówione, zrealizowane i zapłacone w czerwcu udzielimy 20% rabatu specjalnego (od wartości faktury brutto). Fajne, prawda? Cennik i wycena podstawowych pakietów głównie dla sesji indywidualnych jak zawsze tu.

Życzymy wszystkim zdrowia, udanych polowań na termin u ulubionego fryzjera, barbera czy kosmetyczki i do zobaczenia wkrótce na sesji w naszym studio lub w Waszej siedzibie.

Jak zwykle prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 662 222 232 lub e-mailem: [email protected]