Zdjęcie jest bardzo ważną częścią naszego profesjonalnego wizerunku. Dbamy o dobry garnitur, garsonkę, zegarek czy dodatki, a nierzadko nasze zdjęcie w CV czy Linkedin jest zupełnie przypadkowe. Telefonem na ścianie w kuchni. Efekt jest często bardzo nieprofesjonalny lub wręcz komiczny. Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnych portretów biznesowych, które mogą być użyte w szerokim wachlarzu zastosowań – dołączone do CV, użyte na firmowej stronie www, na portalach zawodowych (Linkedin), a w razie potrzeby wydrukowane w najwyższej jakości.

www-tomaszpuchalski-pl_andrzej_kubisz_002-EditedDoświadczenie setek (rocznie) zrealizowanych fotograficznych sesji biznesowych, pozwala nam z dużą pewnością rekomendować i proponować produkt (pakiet) składający się z 3 retuszowanych portretów * Poza nielicznymi przypadkami, najczęściej potrzebujesz ich właśnie tyle: jeden portret bardzo formalny, jeden luźniejszy ale ciągle biznesowy i jeden zupełnie luźny, prywatny, taki na Facebook lub dla żony/narzeczonego :) * Jeśli potrzebujesz tylko jednego zdjęcia, profesjonalnego portretu biznesowego do CV/na profilowe Linkedin oczywiście też chętnie je wykonamy. 

Wykonujemy w ramach sesji zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć. Z tej puli wybieramy wspólnie z Klientem zdjęcia do dalszej obróbki. Można ich oczywiście wybrać więcej niż “pakietowe” 3, co zresztą dość często się zdarza :) Wizerunek profesjonalisty, zdjęcie na Linkedin, zdjęcie biznesoweWybrane zdjęcia poddawane są profesjonalnemu retuszowi, który powoduje, że wszyscy wyglądamy zawodowo, zdrowo i po prostu dobrze :) Na ten etap przygotowania zdjęć potrzebujemy od 1 do 2 dni roboczych, czasem zdjęcia są tego samego dnia. Ekspres :) Gotowe zdjęcia przekazujemy Klientowi w postaci linku do folderu na Dropbox. To łatwy i niewymagający żadnych informatycznych umiejętności sposób na natychmiastowe posiadanie zdjęć na swoim komputerze. Pojedyncze zdjęcia wysyłamy również po prostu e-mailem.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaSesja pakietowa trwa ok. 1–1,5 godziny. W przypadku Pań, sam make–up zajmuje od 30-40 minut, u Panów ten czas jest ooczywiście krótszy i wynosi 10-15 minut.  Dobre, sprawdzone godziny na sesję to 9:30–10:30, 10:30–12:00, 13:00–14:30, oczywiście każde inne w ramach naszej dostępności też są możliwe. Zdarza się, że zaczynamy już o 8:00, czasem musimy dostosować się do powrotu z pracy czyli do godzin późnopopołudniowych.  Nie pracujemy w weekendy. Wtedy jest czas na rodzinę, czas na rower. Rozumiemy, że wówczas macie dużo wolnego czasu, ale my też musimy kiedyś naładować swoje akumulatory :) Tematowi jak się przygotować do sesji w naszym studio poświęciliśmy ten wpis na naszym blogu, polecamy lekturę. w razie dalszych pytań, dzwoń lub pisz do nas maila.

Rezerwacja terminu sesji fotograficznej

W celu uzgodnienia i zarezerwowania terminu sesji (zalecane wyprzedzenie przynajmniej kilku dni!), prosimy wysłać nam e-mail na adres [email protected] lub zadzwonić: +48 662 222 232. Serdecznie zapraszamy :)