Start serwisu!

Witajcie,

przez ponad półtora roku informacje dotyczące portretu biznesowego i pakietu „wirerunek profesjonalisty” publikowane były na stronie Tomasza Puchalskiego, założyciela i głównego fotografa projektu.

Coraz większa popularność sesji biznesowych, coraz większa ilość realizacji i powiększające się grono zadowolonych z naszych usług profesjonalistów (i firm, których listę zebraliśmy tutaj 🙂 spowodowała, że postanowiliśmy uruchomić ten serwis.

Wizerunekprofesjonalisty.pl poświęcony będzie wyłącznie portretowi biznesowemu, bez mieszania z pozostałymi rodzajami fotografii jakie wykonuje m.in. Tomasz Puchalski.

Zresztą w planach naszego projektu jest pozyskanie kolejnych fotografów, którzy pozwolą nam oferować usługę profesjonalnego portretu biznesowego nie tylko w Warszawie, nie tylko na Powiślu. Ale.. zobaczymy jak to pójdzie ze Spółdzielnią Fotografów Biznesowych:)

Tymczasem trwać będą prace nad serwisem a bieżące sesje indywidualne i firmowe bedą już publikowane na tej stronie. Co oznacza pracowite wakacje 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.