Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnej sesji firmowej w siedzibie Państwa firmy. Niezależnie od wielkości Waszego zespołu (nasze największe jak do tej pory zlecenie obejmowało ponad 50 osób w dwóch miastach) podejmiemy się wykonania portretów biznesowych, zdjęć grupowych czy sytuacyjnych.

03W przypadku sesji firmowych, zawsze dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, a czasem agencji PR, która nas wynajmuje. Dotyczy to takich cech portretu jak rodzaj kadru, tło, charakter zdjęcia. Oczywiście zawsze staramy się maksymalnie służyć swym doświadczeniem i radą :)

Mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla tych firm i instytucji, z przyjemnością podejmiemy się zadania wykreowania profesjonalnego wizerunku również Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy.

Polecamy kilka słów o przeprowadzaniu przetargu na wybór fotografa do realizacji fotograficznej sesji firmowej. Uważamy, że powinien zawsze wygrać najlepszy. Niekoniecznie najtańszy, albo z polecenia wujcia Prezesa :)

Grupa-FokusPodejmujemy się również wykonania zdjęć sytuacyjnych (a’la stockowych), ale z własnymi pracownikami, w siedzibie i aranżacjach własnej firmy.

Wyglądają one na stronie www dużo lepiej niż kupione w internecie – te stockowe są piękne, ale przy odrobinie pecha identyczne kupi Wasza konkurencja :)

W przypadku zlecenia realizowanego w Państwa siedzibie – najczęściej jedyne czego potrzebujemy do wykonania sesji portretowej, to oddanej do naszej dyspozycji salki konferencyjnej pozwalającej na zaaranżowanie studio fotograficznego. A zdarza się, że jest to kawałek korytarza :)

www-tomaszpuchalski-pl_roche_052Cały niezbędny sprzęt oświetleniowy i inne niezbędne akcesoria, tła, etc., przywozimy oczywiście ze sobą. Przy większości sesji firmowych towarzyszy nam profesjonalna makeupistka, zdarza się że również stylistka czy fryzjerka.

Wykonywane zdjęcia są wyświetlane na bieżąco na ekranie laptopa, co daje naszym Klientom możliwość zgłaszania swoich uwag od razu podczas sesji. Często wyboru tych najlepszych ujęć do dalszej obróbki dokonujemy na miejscu.

www-tomaszpuchalski-pl_itbc_portrety_020Wszystkie wykonane podczas sesji zdjęcia podobnie poddawane są selekcji i profesjonalnej postprodukcji. O ile wyboru ujęć do dalszej obróbki nie dokonamy na miejscu, udostępniamy Klientowi szeroką selekcję, z której wskazywane są te zdjęcia nad którymi zaczynamy pracować.

W zależności od ilości fotografowanych osób, opracowanie zdjęć zajmuje od 1 do kilku dni roboczych.

www-tomaszpuchalski-pl_cashflow_026Finalne zdjęcia Klient otrzymuje w pełnej rozdzielczości (na płycie CD/DVD a częściej elektronicznie w postaci linku do folderu na Dropbox).

Co ważne – osobną umową przenosimy na Państwa wszelkie prawa majątkowe do wykonanych zdjęć. Przeniesienie praw jest zawsze w cenie naszej usługi.

Wycena sesji jest przygotowywana za każdym razem indywidualnie, dostosowana do potrzeb, oczekiwań i wymagań Klienta.

Inne usługi dla firm i korporacji

Fotograficzne sesje firmowe, fotograficzne sesje biznesowe, firmowe zdjęcia biznesowe, firmowe sesje biznesowe, portret biznesowy, fotograf biznesowy, portret biznesowy Warszawa, fotograf biznesowy WarszawaWykonywanie zdjęć i sesji firmowych nie wyczerpuje naszej oferty dla firm. W życiu każdej organizacji biznesowej występuje potrzeba wykonania dokumentacji konferencji czy imprezy firmowej.

Tym również się zajmujemy. Można nas wynająć do zrobienie dokumentacji zdjęciowej z dowolnej imprezy, konferencji czy spotkania firmowego.

Fotograficzne sesje firmowe, fotograficzne sesje biznesowe, firmowe zdjęcia biznesowe, firmowe sesje biznesowe, portret biznesowy, fotograf biznesowy, portret biznesowy Warszawa, fotograf biznesowy Warszawa

Ponieważ częścią pracy jest również odpoczynek, firmy zwracają się do nas z zapytaniami o obsługę wyjazdu firmowego.

We współpracy z Akademią Fotografii Amatorskiej AFA oferujemy wyśmienite pakiety zabaw, nauki i integracji pracowników dookoła hasła „fotografia”.

Z przyjemnością przedstawimy Państwu swoje pomysły, szczegółową wycenę i ofertę. Zachęcamy do przesłania nam zapytania na adres: [email protected]

%d bloggers like this: