Sesja biznesowa dla kancelarii adwokackiej

Kancelarie prawne, kancelarie notarialne, kancelarie radców prawnych czy właśnie kancelarie adwokackie to dla nas bardzo wdzięczny Klient. Dlaczego? Z kilku powodów, pierwszym z nich jest potrzeba wykreowania solidnego wierunku. Takiego podkreślającego prestiż firmy, pokazującego też, że zespół jest liczny i gotowy do ciężkiej pracy dla rzeszy Klientów kancelarii.

sesja firmowa, sesja biznesowa, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, zdjęcia na stronę www, zdjęcia na stronę firmową, portret biznesowy Warszawa, fotograf biznesowy WarszawaPo drugie, kancelarie prawne doceniają, kiedy sesja fotograficzna jest realizowana sprawnie, krótko i na temat. A ponieważ to my zawsze jedziemy do siedziby firmy, to również oderwanie pd pracy każdej z fotografowanych osób waha się od 15 do 30 minut. Tyle co przerwa na szybki lunch.

Po trzecie, zakres zdjęć często zawiera zdjęcia sytuacyjne i grupowe, i choć nie są to łatwe ujęcia to bardzo je lubimy bo one na koniec pozwalają tchnąć trochę życia w firmową stronę WWW czy prezentację kancelarii.

sesja firmowa, sesja biznesowa, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, zdjęcia na stronę www, zdjęcia na stronę firmową, portret biznesowy Warszawa, fotograf biznesowy WarszawaI co istotne, nie trzeba kupować zdjęć stockowych z pięknymi, uśmiechniętymi modelami, często nie z naszej szerokości geograficznej 🙂

A kiedy uda się trochę poszaleć z (wydawałoby się) poważnymi prawnikami i odrobiną dreszczyku wykonać kilka zdjęć w pobliskich miejskich zakamarkach, frajda jest tym większa.

Na koniec, to zawsze bardzo sprawnie płacący fakturę Klient – co w trudnych czasach ma znaczenie. Fakt jest też taki, że zazwyczaj gotowe zdjęcia przekazujemy max. w ciągu kilku dni, co oznacza, że obie strony działają szybko i sprawnie.

Sesja dla Kancelarii Adwokackiej Mariusz Dzidowski to od pierwszego kontaktu po ostatnie ustalenia związane z postprodukcją zdjęć to konkretna, a zarazem bardzo otwarta i miła współpraca. Można powiedzieć – to była dla nas duża przyjemność współtworzyć profesjonalny wizerunek tego zespołu. Dziękujemy!