portret biznesowy, portret biznesowy Warszawa, wizerunek profesjonalisty, zdjęcia biznesowe, zdjęcia biznesowe Warszawa, fotograf biznesowy, fotograf biznesowy Warszawa, sesje firmowe, firmowe sesje biznesowe, zdjęcia do CV, zdjęcia na Linkedin, zdjęcia na Goldenline, zdjęcia na stronę www, fotografia biznesowa, Wierzymy w rekomendacje. Sami, kiedy chcemy skorzystać z usług jakiegoś fachowca, lub też kupić określony sprzęt, szukamy niezależnej od “sprzedawcy” opinii.

Od kiedy nastała era internetu, nietrudno znaleźć setki opinii o wymarzonym przez nas telewizorze czy nowym obiektywie. Gorzej z godnym zaufania kafelkarzem lub opiekunką do dziecka. Tu ważne stają się polecenia, opinie osób, które znamy i którym ufamy.

portret biznesowy, portret biznesowy Warszawa, wizerunek profesjonalisty, zdjęcia biznesowe, zdjęcia biznesowe Warszawa, fotograf biznesowy, fotograf biznesowy Warszawa, sesje firmowe, firmowe sesje biznesowe, zdjęcia do CV, zdjęcia na Linkedin, zdjęcia na Goldenline, zdjęcia na stronę www, fotografia biznesowa, Stąd, na naszej stronie publikujemy bez cenzury opinie (tak zwany feedback) od Klientów i profesjonalistów, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zdjęcia.

Publikujemy krótkie opinie o sesji a także teksty dłuższe, przysłane do na papierze firmowym czyli klasyczne listy referencyjne.

A bieżąca lista naszych Klientów zawsze na tej stronie. Wierzymy, że powyższe informacje i opinie o naszych realizacjach pomogą zdecydować się na nasze usługi :)

Pozostajemy do Państwa dyspozycji!