Profesjonalny wizerunek Headhuntera

Dzisiaj rano mieliśmy przyjemność gościć w progach naszego studia na Powiślu Panią Kasię Misiek – współwłaścicielkę dynamicznej Agencji Pracy Tymczasowej Employees sp. z o.o. 

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, Katarzyna Misiek, Employees, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaWykorzystaliśmy to spotkanie do zweryfikowania bezpośrednio z fachowcem kwestii związanych z profesjonalnym wiezerunkiem kandydatów poszukujących lepszej pracy. Nasze przypuszczenia zyskały potwierdzenie – mimo, że nie jest to oficjalnie wymagane, dobre zdjęcie w CV bardzo pomaga w zwróceniu uwagi headhuntera, a potem potencjalnego pracodawcy.

W dalszych etapach rekrutacji najważniejsze staje się oczywiście merytoryczne przygotowanie kandydata, ale jak mówi mądre powiedzenie – „nie będziesz miał/miała okazji po raz drugi zrobić pierwszego wrażenia” 🙂 Dobre, profesjonalne zdjęcie biznesowe w opinii Pani Kasi znacząco pomaga.

A efekty samej sesji? Sami zobaczcie, od dzisiaj bowiem Pani Kasia będzie się prezentować na stronie WWW, na Linkedin naprawdę wyśmienicie. A my mamy nadzieję na dalszą, udaną współpracę z Employees.