Profesjonalne zdjęcie na Linkedin. Dlaczego u nas?

Profesjonalne zdjęcie profilowe na Linkedin. To częsta fraza wpisywana do Google, aby znaleźć w sieci aktualną ofertę fotografów, którzy zajmują się fotografią biznesową.

Sesja firmowa, sesja biznesowa, Luigi Lovaglio, Pekao SA, wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaiMy robimy to już prawie 2 lata i mimo tak krótkiego okresu działania na warszawskim rynku mieliśmy przyjemność pracować dla takich firm jak Metlife Amplico, PEKAO SA, Philip Morris, Roche, Weil, Gotshal & Manges, Trend Micro, Cash Flow SA – żeby wymienić te najbardziej znane, dla kilkudziesięciu mniejszych ale równie zacnych firm, a przede wszystkim dla ponad setki profesjonalistów.

To dla nich powstał ten dedykowany serwis, Wizerunek Profesjonalisty.pl. Bo główne doświadczenia w realizacji sesji biznesowej, której produktami są profesjonalne zdjęcia biznesowe do wykorzystania na Linkedin, w CV czy na stronie WWW, zdobywaliśmy podczas sesji jeden na jeden 🙂

Wizerunek profesjonalisty, zdjęcie na Linkedin, zdjęcie biznesoweZa każdym razem to bardzo nowe przeżycie i wyzwanie fotograficzne. Wyzwanie nie dlatego, że ktoś jest „niefotogeniczny”. Nie. Pisaliśmy o tym już w tym poście.

Dlatego, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dla każdej osoby mamy czas. Bo zdjęcie musi podobać się głównie osobie, która przyszła na sesję, a to wymaga aby stanąć za każdym razem na wysokości swoich umiejętności. Nie tylko fotograficznych.

Wizerunek profesjonalisty, zdjęcie na Linkedin, zdjęcie biznesoweRównież komunikacyjnych i tych miękkich – trzeba umieć słuchać, doradzić, pokierować. Przez drzwi naszego studio na Powiślu może w każdej chwili* wejść i drobna, filigranowa blondynka i ważący 130 kg dwumetrowy olbrzym 🙂 A każda z tych osób przychodzi po dobre zdjęcie. Czy takie robimy? Tak.

Wizerunek profesjonalisty, zdjęcie na Linkedin, zdjęcie biznesoweWybrane realizacje można oglądać na stronach galerii, można już coraz częściej wyłapywać je jako profilowe na Linkedin. Jesteśmy bardzo skromni, ale widzimy obiektywnie, że wyróżniają się na tle innych „zdjęć profilowych” :p

A ponieważ wierzymy w rekomendacje i napisane bez przymusu słowa bezpośrednio zainteresowanych o sesji u nas, to dlatego je zbieramy i publikujemy. Te bardziej formalne, firmowe tutaj, a te od profesjonalistów, którzy nam zaufali tutaj.

Jeśli chcesz zmienić swoje zdjęcie profilowe na Linkedin na lepsze – napisz do nas lub zadzwoń: +48 691 513 453 i zarezerwuj termin sesji. Będziesz zadowolony, obiecujemy 🙂