Profesjonalna fotograficzna sesja biznesowa w prezencie

Mamy grudzień, czas poszukiwania udanych prezentów dla naszych najbliższych lub najlepszych przyjaciół. Jako studio fotografii biznesowej “Wizerunek profesjonalisty” a przy okazji świetni kumple z Mikołajem możemy polecić na prezent tylko jedno…

Voucher na sesję zdjęciową!

Co można kupić i “położyć pod choinką”? Wszystko co dusza wymarzy, ale najlepiej opierać się na sprawdzonych pakietach, które zostały opisane tutaj, w naszym cenniku.

A tak w skrócie, w zależności od zasobności Twojego portfela, w ramach prezentu kupisz:

  • profesjonalny make-up Ani Jajkiewicz
  • sesję zdjęciową w wyniku której powstanie jedno, dwa lub więcej zdjęć, każde poddane później profesjonalnemu retuszowi portretowemu
  • oczywiście nabywasz wszystkie prawa majątkowe do zdjęć, a na voucher oczywiście wystawiamy fakturę VAT

Jak to się robi?

To bardzo proste. Należy:

  • wysłać do nas maila na adres [email protected]ofesjonalisty.pl z informacją o zawartości pakietu, podać też należy imię i nazwisko osoby, dla której przygotujemy elektroniczny voucher (format JPG, A4, gotowy do druku)
  • swoje dane do przygotowania faktury VAT (jeśli masz firmę, wystarczy NIP, jeśli nie – potrzebujemy dane adresowe do założenia kontrahenta w systemie)
  • zwrotnie otrzymasz przygotowany voucher (do samodzielnego wydrukowania), a także fakturę VAT do opłacenia

Proste? Mamy nadzieję, że tak. W razie jakichkolwiek dalszych pytań, jesteśmy do dyspozycji. Polecamy się na święta i nie tylko :)