Portret biznesowy, zdjęcie do CV… pary profesjonalistów :)

Ten uśmieszek na końcu tytułu bierze się stąd, że najcześciej sesje fotograficzne pary są z założenia lekkie, narzeczeńskie, pełne wyznań miłości, powłóczystych spojrzeń, a czasem nawet lekkiego erotyzmu.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy Warszawa

Tymczasem ostatnia sesja w naszym studio na Powiślu pokazała nam, że przecież jest i inna możliwość – profesjonalne zdjęcia do CV, na Linkedin pary, małżeństwa profesjonalistów.

Oczywiście nie wspólne, osobne, osobne 🙂 Z prawdziwą przyjemnością wykonaliśmy sesję „Wizerunek Profesjonalisty” Pani Agaty i Pana Macieja.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy Warszawa

Oboje – tak nam się wydaje, wchodzili na sesję z lekką tremą, bagażem swoich oporów i gdzieś–tam–skrywanej niepewności jak będzie wyglądać na zdjęciach. Czy dobrze, czy profesjonalnie, czy przystojnie, itd.

Szczerze mówiąc – lubimy to 🙂 Bo kiedy na ekranie monitora pojawiają się pierwsze dobre zdjęcia widzimy z zadowoleniem jak puszczają te pierwsze stresiki, a po chwili mamy modela/modelkę, że hej!

A kiedy dostajemy po sesji tak miłą rekomendację – to wiemy, że udało nam się zrobić dobrą robotę.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaA tak zupełnie na koniec – wszystko nieważne, nieważne nasze zadowolenie, dobre zdjęcia, nieważne.

W ostatecznym rozrachunku liczy się bowiem to, że to nasze wspólnie wykonane zdjęcie zwróci uwagę headhuntera na Linkedin, albo dzięki zdjęciu w CV przyspieszy decyzję o zaproszeniu na spotkanie rekrutacyjne.

Bo chodzi o to, żeby od pierwszego wejrzenia zrobić dobre, profesjonalne wrażenie 🙂