Nie wiem czy mnie stać na portret biznesowy – czyli przypowieść o ładowaniu taczek

Ostatnio otrzymaliśmy taką oto odpowiedź na zagajenie w sprawie wykonania nowego, lepszego i profesjonalnego zdjęcia profilowego „Wiem że zdjęcie jest słabe, ale nie wiem czy mnie na Was stać”.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaHmm. Można oczywiście w tym miejscu krzyknąć „Przecież mamy w ofercie nawet jeden, pojedynczy portret biznesowy za 300 zł!” i zadawać pytanie czy wydatek 300 zł dla profesjonalisty to naprawdę tak dużo? Wizyta u kosmetyczki czy lepszy pasek do garnituru może przecież tyle kosztować…

Ale, ale zamiast tego wolimy przywołać przypowieść o ładowaniu taczek:

Pewien pracownik złapany przez szefa podczas pracy tak tłumaczył dlaczego biega z pustymi taczkami – „Panie kierowniku, mam tu taki zapi***prz, że nie mam kiedy załadować taczek”. No tak, niby śmieszne, a trochę straszne też. Nie macie czasem wrażenia, że Wasze taczki są nie zawsze załadowane? Że brakuje Wam czasu na to, żeby się nimi porządnie zająć i zapakować jak trzeba?

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy WarszawaWasz wizerunek na profilu zawodowym takim jak Linkedin to Wasze taczki. To Wasza inwestycja. To tym profilem przedstawiacie się całemu światu i prezentujecie swoje dokonania, umiejętności, talenty.

Rekomendacje napisane przez biznesowych partnerów, dostawców, przyjaciół z pracy. To ten profil czyta poszukujący Was headhunter albo pracownik tzw. HR-ów. To czasem źródło informacji dla potencjalnego pracodawcy lub nowego kontrahenta.

wizerunek profesjonalisty, portret biznesowy Warszawa, zdjęcie do CV, zdjęcie na Linkedin, fotograf biznesowy Warszawa

Podobnie jak z posiadaniem strony WWW. Jeśli nie masz czasu na aktualizowanie treści w zakładce „NEWSY”, to lepiej ją wyrzuć. Jeśli nie masz czasu na przygotowanie swojego elektronicznego CV, nie oczekuj dużego zainteresowania Twoją osobą.

Znajdź czas i załaduj swoje profesjonalne taczki. My możemy pomóc w posiadania profesjonalnego wizerunku, zawodowego zdjęcia biznesowego.

Dla takich jak Ty powstał ten serwis, jesteśmy po to, żeby pomóc, a nie być niepotrzebnym wydatkiem. Bo dobre zdjęcie to inwestycja, a na nią powinno Cię stać 🙂 Jeśli ciągle się wahasz, poczytaj proszę rekomendacje i opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Zapraszamy do rezerwowania terminów sesji: telefonicznie: +48 691513453 lub mailowo: [email protected]