Naprawdę nie musimy robić zdjęcia u mnie w studio na białej ścianie…

Standardowo sesja „Wizerunek profesjonalisty” ma miejsce w studio na Al. Róż 8. Do dyspozycji jest wszystko poza… No właśnie, od czasu do czasu zadzwoni Klient z pytaniem czy nasza sesja może się odbyć w innej przestrzeni niż fotograficzne studio.

tomasz_puchalski_piotr-maciag_090-edit-2Oczywiście, zawsze odpowiadam, że owszem może. Nawet bardzo chętnie. Tylko ja niestety nie dysponuję dostępem do nowoczesnych biurowców, szkła, betonu, przestrzeni.

Owszem, przy dużych budżetach można takie powierzchnie wynająć, pamiętam kwotę ok. 5 tysięcy netto na kawałek Centrum Kopernika udostępnionego na sesję zdjęciową. Zazwyczaj jednak musimy się zmieścić za sesję w kwocie sporo, sporo mniejszej 🙂

W związku z powyższym, siłą rzeczy większość portretów powstaje na białej ścianie Metka Studio. Ale od czasu do czasu nadarza się okazja aby trochę poszaleć. Zrobić sesję w nowym, ciekawym wnętrzu. Nowej przestrzeni. Z unikalnym światłem. Z szansą na wyjątkowy portret.

Dzięki przedsiębiorczości Pana Piotra, sesję zrealizowaliśmy w gościnnych przestrzeniach biurowca Royal Wilanów. Fantastyczne miejsce. Beton, szkło, mnóstwo światła. Głowa chodziła dookoła kiedy myślałem nad kolejnym ujęciem.

tomasz_puchalski_agnieszkaSzaleć niestety nie mogłem za bardzo, bo zamówienie opiewało na 2-3 zdjęcia. Tyle bowiem ujęć potrzebował Pan Piotr.

To i tak sporo, jedno na Linkedin, drugie na stronę WWW, często nie ma co zrobić z tym trzecim.

Tak czy siak, sesję będę wspominał długo. Po pierwsze z powodu możliwości pracy w świetnej przestrzeni.

Po drugie z powodu bardzo dobrych efektów naszej wspólnej pracy: Pana Piotra, Agnieszki (Make–up Artist, na zdjęciu obok) no i mojej skromnej osoby. Rekomendację Pana Piotra można znaleźć na tej stronie naszego serwisu.

Życzyłbym sobie więcej takich realizacji. Drogi Kliencie – jak możesz – zaproś mnie do fajnego miejsca, zróbmy inne zdjęcia niż te studyjne. Z góry dziękuję 🙂