Na sesję biznesową nie zawsze przychodzi korpo wyjadacz, nie zawsze…

Mogę zaryzykować stwierdzenie, że 99% Klientów korzystających z usług mojego studio biznesowej fotografii profesjonalnej mieszka i pracuje w Warszawie. Najczęściej w jakimś „korpo”. Stanowisko nie ma większego znaczenia, tu spotykam cały przekrój, od osób zaczynających swoją karierę zawodową po studiach po osoby z top management. 

Kiedy Pan Paweł umówił się z dużym wyprzedzeniem na sesję pakietową, nie spodziewałem się tak miłego i na koniec – wzruszającego spotkania. Sama sesja zaczęła się z małym opóźnieniem, bo raz, że spóźnił się pociąg, dwa, Pan Paweł trochę pobłądził w okolicach naszego studio.

Podczas sesji okazało się, że na zdjęcia bohater tego wpisu przyjechał z daleka. Że zawodowo pracuje w fabryce, bynajmniej nie na stanowisku kierowniczym. Że mam przyjemność robić pierwsze, profesjonalne zdjęcia osobie bardzo skromnej, również cokolwiek stremowanej całą sytuacją.

Muszę przyznać, że uczestnictwo w projekcie mającym na celu zwiększenie szans na awans zawodowy, na znalezienie lepszej pracy  niby jest moim codziennym zajęciem na Al. Róż, jednak w przypadku Pana Pawła to było doświadczenie bardziej namacalne. Bardziej osobiste…

Mogę śmiało powiedzieć, że wybranie mnie do tego projektu to dla mnie zaszczyt. Trzymam Panie Pawle kciuki za Pana rozwój zawodowy, za osiąganie postawionych sobie celów. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem!

Ps. poniżej krótka recenzja naszego spotkania przysłana przez Pana Pawła. Dziękuję raz jeszcze:)

Sesja fotograficzna wizerunek profesjonalisty była niesamowita i fantastyczna. Pan Tomasz jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym fotografem. Jest bardzo miłą, pozytywną i ciepłą osobą. Współpraca podczas sesji była świetna i atmosfera była bardzo dobra. Bardzo polecam Wizerunek Profesjonalisty. Podsumowując, Wizerunek Profesjonalisty, to twój klucz do profesjonalnego wizerunku. Pozdrawiam, Paweł Citkowski