Szanowny, Kochany i Najważniejszy na Świecie Kliencie – zanim skontaktujesz się z nami z pytaniem o ceny czy jak wygląda sesja, bardzo prosimy – uszanuj nasz wysiłek włożony w przygotowanie tego serwisu i zapoznaj się z dokładnym opisem sesji i cennikiem naszych usług. Zakładamy, że jedyną rzeczą jaką będziemy ustalać podczas naszego kontaktu jest termin sesji. Z góry dziękujemy za współpracę :) Pracujemy w tygodniu, od poniedziałku do piątku Rezerwacja terminów sesji:

Tomasz_Puchalski_al-róż-8_001-EditZ wielką radością informujemy, że od 1 sierpnia 2016 rozpoczynamy współpracę ze studiem “Metka“. Wierzymy, że połączone siły dwóch fotograficznych ekip, świetnie wyposażone studio i klimat warszawskiego Śródmieścia, pobliskich Łazienek i mnóstwo miejsca do parkowania zaowocują jeszcze lepszymi efektami i zadowoleniem z sesji naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do nowego miejsca. A jak do nas trafić – najłatwiej zobaczyć na tym filmie :)

Jak dotrzeć do Metka Studio

Adres studia to Al. Róż 8, Warszawa – ale wejście do studia znajduje się na tyłach kamienicy. Dlatego najlepiej zatrzymać się na małym parkingu pomiędzy Al. Róż 4 a Al. Róż 6 i stamtąd wejść na tyły kamienic. Tomasz_Puchalski_al-róż-8_009-EditWejście do studia, to trzecia klatka, po schodkach w dół – jeśli będzie zamknięte trzeba dzwonić dzwonkiem, który jest nad domofonem, albo pukać w okna po prawej stronie. A w razie czego proszę dzwonić do mnie tel. 662 222 232. Mapka poglądowa: http://goo.gl/frvSd

%d bloggers like this: