Galerie

portret biznesowy, portret biznesowy Warszawa, wizerunek profesjonalisty, zdjęcia biznesowe, zdjęcia biznesowe Warszawa, fotograf biznesowy, fotograf biznesowy Warszawa, sesje firmowe, firmowe sesje biznesowe, zdjęcia do CV, zdjęcia na Linkedin, zdjęcia na Goldenline, zdjęcia na stronę www, fotografia biznesowa, Zanim się podejmie decyzję o tym, czy zlecić nam wykonanie portretów biznesowych, dobrze jest się upewnić jak nam to wychodzi. To dla nas zrozumiałe i bardzo do tego kroku zachęcamy.

Może się bowiem okazać, że nasz styl portretu biznesowego nie będzie komuś odpowiadać. Wolimy pracować dla osób, które widziały nasze zdjęcia i które im się po prostu podobają.

portret biznesowy, portret biznesowy Warszawa, wizerunek profesjonalisty, zdjęcia biznesowe, zdjęcia biznesowe Warszawa, fotograf biznesowy, fotograf biznesowy Warszawa, sesje firmowe, firmowe sesje biznesowe, zdjęcia do CV, zdjęcia na Linkedin, zdjęcia na Goldenline, zdjęcia na stronę www, fotografia biznesowa, Bieżące realizacje publikujemy na portalu Linkedin na profilu właściciela i głównego fotografa “Wizerunku profesjonalisty”, Tomasza Puchalskiego

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić – nasze portfolio, które tam prezentujemy dotyczy wyłącznie zdjeć biznesowych. Mamy kilka lat doświadczenia i setki/tysiące udanych sesji na swoim koncie. 

Nie pokazujemy więc zdjęć rodzinnych, sportowych, life-style. Po ten typ zdjęć odsyłamy na stronę www.tomaszpuchalski.com :)