Ekspresowy portret biznesowy. Kiedy skromna forma może być tak bardzo udana :)

Pani Karolina na sesję „Ekspresowe zdjęcie do CV/Linkedin” umówiła się mailowo, z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzisiaj o 9:30, jeszcze wtedy w zimnym deszczu na Al. Róż pojawiliśmy się niemal o jednej porze: Pani Karolina, Ania Jakacka i ja.

Ok. 10:10 Ania skończyła swoje czary–mary i mogłem przystąpić do swojej części sesji. Ten cudowny portret obok prawdopodobnie jest tak fajny ze względu na jedno uzgodnienie jakiego wspólnie dokonaliśmy – co robimy z włosami. 

Ułożone zostały w taki właśnie sposób i tadam, od tej chwili wszystko poszło jak z płatka. A co o samej sesji pisze Pani Karolina? Sami zobaczcie, ja się jeszcze czerwienię z dumy 🙂

Sesja u Pana Tomasza jest po prostu magiczna! W studiu panuje przesympatyczna atmosfera pozwalającą swobodnie poczuć się przed obiektywem. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i przydatne wskazówki pana Tomasza sprawiły, że efekt końcowy jest bardzo zadowalający! Z całego serca dziękuję i polecam!!!

Idzie wiosna. Robi się cudownie. Przyjdź na Al. Róż 8 i pokaż te dobre emocje i energię na profesjonalnym zdjęciu do CV, Linkedin, strony WWW.

Nigdy nie wiadomo, być może odmieni to Twój zawodowy los? Kto wie 🙂 Zapraszamy…