Ekspresowe ale ciągle profesjonalne zdjęcie do CV

Okey.. Skoro już trzy osoby namówiły nas na zrobienie sesji zdjęciowej w celu wykonania jednego tylko zdjęcia, to czas się z tym pogodzić i uznać, że istnieje zapotrzebowanie na taki dokładnie produkt. Zdjęcie do CV. Na Linkedin. Jedno i tylko jedno.

Oczywiście może to być jednocześnie zdjęcie profilowe na Linkedin, ale nie zmienia to faktu, że dla sporej grupy osób pakiet 3 retuszowanych portretów, czyli to co nazywamy pakietem „Wizerunek Profesjonalisty” to za dużo.

Mogą lub po prostu chcą przeznaczyć na profesjonalny portret biznesowy mniej, na przykład 295 zł.

Czym się różni taka sesja, nazwijmy ją roboczo „Ekspresowe ale profesjonalne zdjęcie do CV” od klasycznej sesji pakietowej?

Różnic jest kilka, oto one: po pierwsze od samego początku zakładamy, że produktem naszej pracy będzie jedno zdjęcie, a nie kilka różnych.

Po drugie, nie próbujemy różnych stylizacji, tylko jedną, na przykład marynarka–koszula-krawat. I z założenia się nie przebieramy, nie szukamy innych, czasem może lepszych pomysłów.

Bo po trzecie, na sesję ekspresową przeznaczamy max. godzinę czasu a nie 1,5–2h jak to w przypadku sesji „Wizerunek profesjonalisty„. Bo jak ekspres i tanio to musi też być w miarę szybko.

A czym się ta sesja nie różni od pakietu? Po pierwsze tym, że dopóki nie jesteśmy zadowoleni wspólnie z Klientem z osiąganych efektów nie przestajemy próbować 🙂

Po drugie, zdjęcie do ostatecznej postprodukcji wybieramy wspólnie na zakończenie części fotograficznej. Po trzecie, finalnym produktem jest retuszowany portret.

Czy ta nowa usługa się przyjmie? Wg nas tak, ponieważ bardzo słabe zdjęcia biznesowe często posiadają osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową, najczęściej nie dysponujące dużym budżetem na ten cel.

Pomożemy umieścić w CV czy na Linkedin zdjęcie, które zapoczątkuje wspaniałą karierę zawodową, która pomoże w znalezieniu nowej, lepszej pracy. Zapraszamy!

Ps. Pamiętajcie, że zawsze możecie sprawdzić jak nam idzie czytając aktualizowane na bieżąco opinie uczestników sesji i ich rekomendacje 🙂

Ps2. Pamiętajcie, że od niedawna sesję biznesową u nas można podarować w prezencie w postaci nieszablonowego „Wezwania”, szczegóły tutaj 🙂