Czasem ekspresowe zdjęcie do CV jest wręcz błyskawicznie :)

Mamy taki produkt, który nazywamy „ekspresowe zdjęcie do CV„. W odróżnieniu od sesji pakietowej, zakładamy, że to jedno zdjęcie powstanie w ok. 45 minut, no maksymalnie godzinę. Nie ma przebieranek, nie ma zmiany dekoracji, więc przy sprzyjających wiatrach, w miarę „plastycznym” modelu mniej więcej tyle to zajmuje.

Ale dzisiaj, to jak szybko udało się zrobić dobre, bardzo zdjęcie przeszło moje oczekiwania. Chyba nawet padł jakiś niepisany rekord 🙂 Pan Artur okazał się tak fenomenalnym modelem, że mieliśmy „to” ujęcie po dwóch seriach zdjęć, mniej więcej po 10 minutach. Więcej dzisiaj trwał make–up Pana Artura 🙂

A co sądzi sam zainteresowany? Poczytajmy:

tomasz_puchalski_artur-maciejewski_013-edit-2To pierwsza moja przygoda z profesjonalną fotografią. Jak przed każdym pierwszym razem odczuwałem lekki stres. Pan Tomasz nie dość że jest profesjonalnym fotografem, to jeszcze chyba psychologiem.

Po 3-4 minutach rozmowy byłem gotowy do pracy. Cenne wskazówki, ustawianie i luźna rozmowa to niewątpliwie wpłynęło na to, że stres gdzieś uciekł, a sama sesja stała się dobrą zabawą.

Od Pana Tomasza profesjonalizm bije pod każdym względem, studio, sprzęt podejście do klienta i przede wszystkim super zdjęcia. Dziękuję bardzo!

Ha. Można tylko się cieszyć i życzyć sobie więcej takich osób na sesjach na Al. Róż. A poza wszystkim, piąteczek, zasłużony weekend za pasem 🙂