BlackFriday 2022 w Studio Fotografii Biznesowej Wizerunek profesjonalisty

W tym roku postanowiliśmy skonstruować promocję #blackfriday prosto i czytelnie. Następująco: obowiązuje na nasze sesje aktualny cennik, udzielamy na dowolne pakiety zdjęć 25% rabat. 25% od ceny netto, żeby się łatwiej liczyło.

Miejsce realizacji?

Oczywiście nasze studio na Al. Róż 8. Każdy kto skorzysta z promocji otrzyma wraz z fakturą do opłacenia również opis jak do nas trafić, bo najważniejsze jest to, ze wejście do studio jest od strony parku a nie ulicy po drugiej stronie budynku 🙂

Zawsze to podkreślamy podczas odbierania Waszych telefonów – najlepsze efekty uzyskujemy podczas sesji porannych i wczesno–popołudniowych. Nie pracujemy „po 18”, bo raz, że wtedy lubimy być już w domu, dwa, że zmęczona twarz nie najlepiej prezentuje się na zdjęciach.

Ustalanie terminu sesji najlepiej dokonywać telefonicznie, nasz kalendarz jest dość dynamiczny, pytania o podanie kilku terminów w następnym tygodniu nie ułatwia ani nam, ani nikomu skuteczne wybranie dogodnego terminu dla obu stron. Czyli – najlepiej dzwonić na numer 662 222 232, a razie czego pisać sms, zawsze oddzwaniam.

Reasumując: polecamy godziny poranne. Aha, nie pracujemy też w weekendy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja #blackfriday2022 dotyczy sesji indywidualnych, co oznacza, że firmowe sesje biznesowe są jak zawsze kosztorysowanie wg innych zasad.

Czas trwania promocji

Zakup pakietów #blackfriday wg zasad opisanych w niniejszym poście jest możliwy od dnia publikacji (piątek 25/11/2022) do końca weekendu czyli niedzieli 27/11/2022.

Realizacja samych sesji będzie następować od 1 grudnia 2022 do 31 marca 2023. Po tym terminie nie będziemy honorować zakupionych pakietów. Uznajemy, że 4 miesiące to aż nadto, żeby umówić się z nami (skutecznie) na termin sesji. Jeśli ktoś czuje, że nie podoła temu warunkowi – uprzejmie proszę nie korzystać z promocji 🙂

Jak kupić pakiet promocyjny?

Prosimy o wysłanie zamówienia na adres [email protected] (w terminach obowiązywania sprzedaży promocyjnej, jak wyżej) z informacją o wybranych pakiecie (1, 2, 3 czy więcej zdjęć) i danych umożliwiających wystawienie faktury (numer NIP lub dane teleadresowe w przypadku nieprowadzenia działalności).

Zwrotnie otrzymacie potwierdzenie przyjęcia zamówienia, adres, dokument pozwalający się dobrze przygotować do naszej sesji, a także fakturę VAT. Jej opłacenie w terminie 3 dni roboczych jest warunkiem koniecznym aby uznać zamówienie za złożone skutecznie.

Mamy nadzieję, że zasady są jasne i proste, ale w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do dyspozycji (tel. 662 222 232, e-mail: [email protected]). Do zobaczenia!